Оплата і Доставка

Оплата

Мінімальна сумма замовлення 5000грн оплата на картку ПриватБанку. При замовленні в нас здійснюється передоплата 10% від суми сформованого замовлення на картку ПриватБанку, номер якої буде надіслано на е-mail або смс після узгодження усіх деталей замовлення

Дорогі друзі

Виготовлення виробів в нашій майстерні здійснюється під постійним контролем, але вироби із таких матеріалів як сіно, мох, кора не можуть бути, однаковими, так як це природній матеріал.

Допустимі незначні відхилення в товщині ручок, згинах, які не впливають на естетичний вигляд виробу.А також може бути заміна елементів декору у відповідному кольорі в залежності наявності на складі.

Купуючи наші вироби покупець погоджується з правилами вказаними на сайті Konsuelo.com.ua.Бажаємо приємних покупок, які будуть втішати ваші серця...

Доставка

Доставка по Україні здійснюється Делівері, або зручним для вас перевізником, і залежить від об'єму та ваги.

Працівники нашої майстерні дуже бережно відносяться до збору та упаковки замовлення, всі замовлення під пильним контролем та перевіряються на якість.

Битих, ламаних виробів по вині майстерні бути не може. Ми не несемо відповідальності за пошкодження товару по вині перевізників.

Знижки

5000 грн. - 3%
15000 грн - 8%
20000 грн - 10%
30000 грн - 15%